cennik

PAKIET PODSTAWOWY

Jeśli zależy Ci na ekspresowym wdrożeniu strony w przystępnej cenie, ta opcja będzie dla Ciebie idealna. Czas realizacji do 3 tygodni

Cena już od 999zł

PAKIET PROFESJONALNY

Indywidualny projekt graficzny strony www, zaawansowana optymalizacja i spersonalizowane funkcjonalności. Doskonałe rozwiązanie dla firm zajmujących się handlem e-commerce. Czas realizacji do 3 miesięcy

Cena już od 2490zł

PAKIET EKSPERTA

Gdy strona internetowa to za mało. Zamów portal stworzony i dostosowany wyłącznie do Ciebie. Czas realizacji około 3 miesięcy w zależności od skomplikowania projektu. Przybliżony czas zostanie podany przy omówieniu szczegółów.

Cena już od 4900zł

Od czego zależy cena strony

Cena stworzenia strony internetowej może się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak skomplikowanie projektu, funkcjonalności i czas trwania projektu.

Cena prostej strony internetowej opartej na szablonie lub platformie jak WordPress, Wix, itp. Może wynosić do kilku tysięcy złotych.

Natomiast cena skomplikowanej strony internetowej opartej na indywidualnym projekcie, z rozbudowanymi funkcjonalnościami, takimi jak sklep internetowy, system rezerwacji, CRM itp. Może sięgać nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Trzeba pamiętać także o tym, że utworzenie dedykowanego sklepu internetowego to niejednokrotnie koszt od 50 – 400 tysięcy złotych + koszt stałego wparcia technicznego liczonego w dziesiątkach tysięcy PLN-ów. To idealne rozwiązanie dla nielicznych – dużych i średnich firm.

Ważne jest również, aby pamiętać o kosztach utrzymania i aktualizacji strony internetowej, takich jak opłaty za hosting, nazwę domeny, aktualizacje oprogramowania itp.

Potrzebujesz więcej informacji ?

Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę !